Зустріч з випускниками Мукачівського аграрного коледжу

25 Травня, 2023

Відповідно до угоди про співпрацю між КУП НАНУ та Мукачівським аграрним коледжем за сприяння директора коледжу Юрія Садварі 25 травня цього року керівником структурного підрозділу КУП в м. Ужгороді – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи Іваном Ващинцем у рамках профорієнтаційної роботи проведено зустріч з випускниками коледжу. Під час зустрічі І. Ващинець розповів про переваги навчання у Київському університеті права та перспективи працевлаштування після його закінчення. Окрема увага під час спілкування була приділена широким міжнародним зв’язкам КУП НАНУ, завдяки яким студенти можуть ознайомитися з роботою міжнародних організацій, брати участь у конференціях і семінарах в інших країнах, спілкуватися з однолітками з іноземних університетів. На завершення учасники зустрічі висловили сподівання на майбутні зустрічі, у тому числі в Київському університеті права, та подякували Івану Ващинцю за надану інформацію.

Прес-Центр КУП НАНУ