Національна академія наук України Київський університет права

Звернення ректора КУП НАНУ

Доброго дня шановні майбутні абітурієнти Київського університету права.

Дуже радий вітати вас напередодні вступної кампанії. Хотів би, знаючи, що вас турбує де навчатися, який обрати університет, яку спеціальність, яку професію хочете мати, то я хотів би сказати декілька слів про Київський університет права Національної академії наук.

Ми є відносно молодим університетом, нам усього 27 років. Ми трошки старші за вас, але за роки існування нашого вузу ми зайняли дуже престижне місце серед вузів юридичного спрямування в нашій країні. Ми є суто класичним університетом по праву. Тобто ми надаємо освітні послуги в галузі права і галузі міжнародного права.

Якщо ви хочете бути адвокатами, нотаріусами, представниками правоохоронних органів, спеціалістами в галузі міжнародного права, майбутніми дипломатами, майбутніми  суддями або прокурорами, то вам до нас, до нашого університету.

Лозунг Київського університету права з латині звучить так – «discere est vincere», що означає  «навчатися щоб перемагати». Потужний професорсько-викладацький склад нашого університету дає можливість вам опанувати світ права. Світ права він величезний. Шеститомна юридична енциклопедія до видання якої мав відношення і наш університет, вона значно вужча ніж світ права, і це надзвичайно цікава професія, надзвичайно цікава галузь знань. Я думаю, що в нашому університеті вам буде цікаво і дуже корисно. Ми маємо потужну матеріально-технічну базу, маємо дуже гарні аудиторії, бібліотеку, яка може бути одна із найкращих в Києві в галузі юриспруденції, всі музеї в університеті працюють, спортивні зали – все що треба для молодої людини для того, щоб гарно навчатись і мати можливість і мати можливість опанувати світ юриспруденції.

Наші студенти поселяються в гуртожитку. Ми даємо можливість їм навчатися на військовій кафедрі, і найголовніше, що в нашому університеті надзвичайно цікаве студентське життя, і завдяки студентському парламенту нашого вузу, і завдяки філософії розвитку університету. Ми намагаємося готувати для країни правників високого рівня.

У нас діє «принцип трьох П» – професіоналізм, порядність і патріотизм. Це особливо важливо у сьогоднішні часи складні для нашої країни, в часи війни, тоді, коли професія юриста стає більш значимою і більш потрібною. Тому я дуже радий всіх бажаючих бачити в нашому університеті, будемо разом опановувати країну юриспруденції, створимо для вас чудові незабутні роки  навчання в стінах університету.

Окремо хочу сказати про міжнародні зв’язки нашого університету. Ми підтримуємо контакти з університетами 23 країн світу. До нашого університету приїжджають читати майстер-класи, виступати з цікавими лекції перед студентством, відомі правники з Європи, Сполучених Штатів Америки.

Університет готує непросто юриста, а людину надзвичайно досвідчену, інтелігентну. Тому в університеті щоденно освітнє і наукове життя ще розбавляють  наші чисельні культурологічні проекти –  це виставки живопису, яких ми проводимо дуже багато на рік. І на фоні витворів мистецтва, бо картини прикрашають стіни нашого університету, ви будете мати можливість навчатися. Буду дуже радий бачити вас всіх у стінах Київського університету права.

Для того, щоб отримати більшу інформацію про нас, пропоную походити по сторінкам нашого університетського сайту він дуже інформативний, ви зможете там знайти всі відповіді на питання які Вас цікавлять.

Щотижня по четвергам у нас відбувається день відкритих дверей в онлайн режимі, але це також дуже цікаво можна поспілкуватися з нашими викладачами, з представниками парламенту.

Підсумовуючи коротко інформацію про наш університет, я маю величезну надію, що ви будете нашими студентами і ми разом посприяємо для того, щоб наша країна отримала у стінах Київського університет права високоосвічених правників.

Дякую вам заувагу.

Ректор Київського університету права НАН України

Бошицький Юрій Ладиславович