Національна академія наук України Київський університет права

Звернення ректора КУП НАНУ

Добрий день шановні студенти Київського університету права.

Радий вітати вас після успішно завершеної вступної кампанії. Знаючи, що вас турбує навчальний процес, те, як він буде відбуватися, які спеціальні знання ви можете отримати, то я хотів би сказати декілька слів про Київський університет права Національної академії наук України.

Ми є відносно молодим університетом, нам усього 27 років. Ми трошки старші за вас, але за роки існування нашого вузу ми зайняли дуже престижне місце серед вузів юридичного спрямування в нашій країні. Ми є суто класичним університетом по праву, тобто надаємо освітні послуги в галузі права і галузі міжнародного права.

Якщо ви хочете бути адвокатами, нотаріусами, представниками правоохоронних органів, спеціалістами в галузі міжнародного права, дипломатами, суддями або прокурорами, то ви прийшли за адресою – до нашого університету.

Лозунг Київського університету права латинською звучить так – «discere est vincere», що означає  «навчатися щоб перемагати». Потужний професорсько-викладацький склад нашого університету дає можливість вам опанувати світ права. Світ права величезний. Шеститомна юридична енциклопедія, до видання якої мав відношення і наш університет, значно вужча, ніж світ права, і це надзвичайно цікава професія, надзвичайно цікава галузь знань. Я думаю, що в нашому університеті вам буде цікаво і корисно. Ми маємо потужну матеріально-технічну базу, маємо сучасні аудиторії, бібліотеку. В університеті працюють музеї, спортивні зали, тобто все що треба для молодої людини, для того, щоб гарно навчатись і мати можливість опанувати світ юриспруденції.

Наші студенти мають можливість заселитися в гуртожиток, навчатися на військовій кафедрі, і найголовніше, що в нашому університеті надзвичайно цікаве студентське життя, і завдяки студентському парламенту нашого вишу та філософії розвитку університету в цілому. Ми намагаємося готувати для країни правників високого рівня.

У нас діє «принцип трьох П» – професіоналізм, порядність і патріотизм. Це особливо важливо у сьогоднішні часи складні для нашої країни, в часи війни, тоді, коли професія юриста стає більш значимою і більш потрібною. Тому я дуже радий всіх студентів бачити в нашому університеті, адже разом ми будемо опановувати країну юриспруденції, створимо для вас чудові незабутні роки  навчання в стінах університету.

Окремо хочу сказати про міжнародні зв’язки КУП НАНУ. Ми підтримуємо контакти з університетами 23 країн світу. До нашого приїжджають читати майстер-класи, виступати з цікавими лекції перед студентством вишу, відомі правники з Європи, Сполучених Штатів Америки.

Університет готує не просто юриста, а людину надзвичайно досвідчену, інтелігентну. Тому  щоденне освітнє і наукове життя доповнюється численними культурологічними проектами –  це виставки живопису. На фоні витворів мистецтва, бо картини прикрашають стіни нашого університету, ви будете мати можливість навчатися. Буду дуже радий бачити вас всіх у стінах Київського університету: права на лекціях, семінарах або в бібліотеці.

Для того, щоб своєчасно отримувати інформацію про нас, пропоную походити сторінками нашого університетського сайту: він дуже інформативний, тож там ви зможете знайти всі відповіді на питання, які Вас цікавлять.

Підсумовуючи коротко інформацію про наш університет, я маю величезну надію, що ви будете старанно навчатися і ми разом посприяємо тогу, щоб наша країна отримала високоосвічених правників.

Дякую вам за увагу.