02 березня 2011 року відбувся майстер-клас для студентів КУП НАН України представником Міністерства охорони навколишнього природного середовища України

10 Березня, 2011

Найактуальнішою проблемою сучасності є охорона навколишнього середовища. З метою надання допомоги студентам-юристам в опануванні теоретичних засад екологічного права України заступник директора департаменту екологічної безпеки України – Олександр Сергійович Посмітний майстерно розкрив одну з найпроблемніших тем «Дотримання суб’єктами господарювання норм природоохоронного законодавства України». Усі присутні набули знання про екологічну ситуацію в Україні, шляхи ліквідування різноманітних забруднень, порівняльну характеристику екологічного стану в різних країнах світу, перспективи розвитку екологічного права в Україні. Дякуємо гостю нашого університету – Олександру Сергійовичу Посмітному за змістовну і цікаву лекцію та запрошуємо до нашого університету!