03 вересня 2018 в КУП НАН України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти

4 Вересня, 2018

03 вересня 2018 у в приміщенні Великого конференц-залу НАН України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників КУП НАНУ у студенти. В присутності  студентів та їх батьків, Вченої ради університету та всього професорсько-викладацького складу вишу, поважних гостей  урочистий захід відкрив ректор Юрій Бошицький, який у своєму вступному слові привітав студентів та усіх присутніх, а також  зачитав вітання Бориса Євгеновича Патона – Президента Національної академії наук України на  адресу  студентства та колективу КУП НАН України.

vinanpaton.jpg

vitan1.jpg

vitan2.jpg

У своєму вітальному слові ректор побажав першокурсникам, щоби обрана ними професія по-справжньому стала улюбленою справою усього їхнього життя, запорукою майбутніх креативних проектів, а також дозволила відчути свою значущість у суспільстві, надала впевненості у реалізації життєвих планів, сформувала з них нову генерацію лідерів для держави. Своєю чергою КУП НАН України дає всі можливості для цього завдяки потужній співпраці з міжнародними партнерами з Польщі, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Ізраїлю тощо. Виш постійно відвідують видатні іноземні гості та закордонні делегації для обміну досвідом у сфері освіти та науки. Провідні вчені зарубіжних держав проводять майстер-класи, беруть участь у наукових форумах, організатором яких є університет.

КУП
НАН України – це заклад, орієнтований на надання високого рівня
професійних знань у галузі національного і міжнародного права,
ґрунтовної мовної підготовки. Поряд з поглибленим вивченням української
мови наш студент має можливість вивчати англійську, французьку та
німецьку мови. Випускники-магістри за спеціальністю «Міжнародне право»,
отримуючи дипломи, окрім фаху «юрист-міжнародник», отримують ще й
кваліфікацію «перекладач».
    Також, ректор висловив привітання на
адресу професорсько-викладацького складу КУП НАН України, побажавши
колективу успіхів у наполегливій та кропіткій праці – сприянні
становлення нової, професійної, інтелектуальної розвиненої та духовно
збагаченої особистості, що не лише надихає та пробуджує креативну уяву, а
і створює комфортний арт-простір, водночас спонукаючи до навчання.

vitan3.jpg

vitan4.jpg

vitan5.jpg

vitan6.jpg
vitan7.jpg
vitan8.jpg

На урочистостях були присутні  поважні гості, серед яких перше вітальне слово взяв Шемшученко Юрій  Сергійович – академік НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України, директор Інституту держави і права ім. М.В. Корецького. Побажавши першокурсникам усіляких успіхів і гараздів, він нагадав історію виникнення КУП НАН України як окремого наукового осередку, а також підкреслив його унікальне значення у світлі наближення сторіччя існування Національної академії наук України.
    Карпачова Ніна Іванівна – перший заступник союзу юристів України, заступник голови Міжнародного союзу юристів, член Правління Європейського інституту Омбудсмана, привітала першокурсників з посвятою, цитуючи видатного науковця Л. Ландау: «Студент – це факел, який потрібно запалити».
     Онищенко Олексій Семенович – радник Президії НАН, почесний директор Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського, академік НАН України, доктор філософських наук, професор, у своєму вітальному слові звернув увагу на відповідальність у виборі професії юриста з огляду на соціальне значення правової науки у контексті сьогодення.

Мармазов Василь Євгенович – Надзвичайний та Повноважний посол України в Республіці Корея, а  сьогодні професор КУП НАНУ звернув увагу на те, як вдало КУП НАНУ використовує так званий підхід soft-power, спрямований на ненав’язливе просування духовних та культурних надбань, національних брендів у стінах університету.

vitan9.jpg

vitan10.jpg

vitan11.jpg

vitan12.jpg
vitan13.jpg
vitan14.jpg

На завершення заходу студенти урочисто проголосили клятву першокурсника. Були вручені студентські квитки, почесні гості та члени Вченої ради КУП НАНУ потиснули руки першокурсникам та особисто кожному  побажали гарного навчання в стінах Національної академії наук України. Таким чином офіційно розпочато новий навчальний рік. Під час даної урочистої церемонії лунала музика А.Моцарта, А.Вівальді, П.Чайковського, у виконанні партнера КУП НАНУ квартету «Асамблея».

vitan15.jpg