06 вересня відбулося засідання кафедри галузевих правових наук

6 Вересня, 2017
06 вересня відбулося засідання оновленої кафедри галузевих правових наук.  Ректор КУП НАНУ, Заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович  Бошицький  представив нового завідувача кафедри галузевих правових наук доктора юридичних наук, професора Оксану Олександрівну  Квашу, а також заступника завідувача кафедри кандидата юридичних наук, доцента кафедри Олену Сергіївну Бісюк. У своєму виступі Ректор звернув увагу на важливість розвитку, підтримки та зміцнення зв’язків з іншими вищими навчальними закладами України та близького зарубіжжя. Наголосив на активізації науково-дослідної роботи викладачами кафедри.
Порядок денний засідання  кафедри галузевих правових наук  включав питання щодо виконавської дисципліни.  Було обговорено перелік заходів щодо забезпечення складання студентами своєчасної ліквідації академічної заборгованості і заходи,  які необхідно включити в організаційну та навчально-методичну роботу кафедри. Завідувач кафедри О.О. Кваша звернула увагу, що саме завчасне планування заходів, щодо наукової роботи кафедри створює єдиний потужний напрямок у розвитку сучасного права України.

Лаборант кафедри
галузевих правових наук,