07.09.2018 відбувся захист наукових робіт та відбір кандидатів щодо візиту до національного департаменту по захисту даних і свободи інформації (Будапешт, Угорщина)

10 Вересня, 2018
     07.09.2018 року на базі КУП НАНУ було проведено перший тур захисту наукових робіт на міжнародний конкурс з питань захисту персональних даних, який відбудеться в період 16-19.09.2018 року у м. Будапешт (Угорщина).
З метою відбору кращих наукових робіт для участі в другому турі конкурсу була створена комісія у наступному складі:
1.Тарасевич Т.Ю., декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук
2.Перелигіна Р.В., завідувач відділу аспірантури, кандидат юридичних наук
3.Мушак Н.Б., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук.

Тематика наукових робіт студентів стосувалась реформи захисту персональних даних ЄС та її потенційний вплив на країни, що не є ЄЕП, а також Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів.

konk1.jpg

konk8.jpg

Участь у конкурсі взяла талановита молодь Київського університету права НАН України:
1. Тамара Кортукова, аспірант 2-го курсу КУП НАНУ
2. Тетяна Боброва,  студентка групи МП-41 КУП НАНУ
Науковий керівник: Мушак Н.Б., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України,
кандидат юридичних наук.
3.Олексій Воєводін, студент групи МП-31 КУП НАНУ
Науковий керівник: Поліванова О.М., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук.
4.Алла Пелюхівська, студентка групи МП-21 КУП НАНУ
Науковий керівник: Кортукова Т.О., викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України.
5.Володимир Венцель, студент групи ПБ-31 КУП НАНУ
6.Дмитро Даниленко, студент групи ПБ-21 КУП НАНУ
7.Анжеліка Линнік, студентка групи П-32 КУП НАНУ
Науковий керівник: Мартіросян А.Г., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук.
8.Тетяна Тарасюк, студентка групи П-32 КУП НАНУ

Науковий керівник: Ткачук В.Є., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук.

konk2.jpg

konk3.jpg

konk5.jpg

konk4.jpg
konk7.jpg
konk6.jpg

В рамках поїздки до Угорщини студенти матимуть можливість не лише захистити свої наукові дослідження, а й покращити рівень англійської мови, зустрітися з Головою Конституційного Суду, Омбудсменом та іншими посадовцями урядових структур Республіки Угорщина, візит до Будинку Парламенту Угорщини, а також матимуть цікаву культурну програму.