1 квітня 2012 року в центрі міста відбудеться Перший Київський фестиваль до Дня Гумору під гаслом «Київ – столиця здорового гумору!»

30 Березня, 2012

1 квітня 2012 року в центрі міста відбудеться
Перший Київський фестиваль до Дня Гумору
під гаслом «Київ – столиця здорового гумору!»
 (від перехрестя Б.Хмельницького до Майдана Незалежності).
Захід відбувається за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Клоуни, міми, концертна програма з найкращих номерів команд КВН Києва, найсмішніші естрадні номери, майстер-класи для дітей, молоді та дорослих, шаржі, криві дзеркала, гумористичні спортивні змагання, а головне – безліч несподіваних розіграшів та сюрпризів чекатимуть на гостей та мешканців столиці з 12:00 до 18:00.

На великій  та малій сценах, розташованих біля КМДА та М.Хрещатик, відвідувачі матимуть змогу насолодиться гумористичною концертною програмою, виступами команд КВН шкільної та студентської ліг м.Києва, вокальними та танцювальними номерами. Також можна буде побачити найкращі циркові вистави, театри мімів та нагородження у різноманітних номінаціях. У конкурсі «Караоке» та «Вгадай мелодію» зможуть взяти участь усі бажаючі.

Організовані гумористичні  містечка: спортивне, творче та дитяче, та навіть містечко середньовічного гумору. Саме тут відвідувачі зможуть проявити себе, взявши участь у конкурсах, розіграшах та міні-чемпіонатах з різних нетрадиційних видів спорту. Поціновувачі мистецтва матимуть змогу відвідати різні майстер-класи та замовити шарж на згадку про свято. А малюки разом з батьками весело проведуть час на ярмарці розваг, потрапивши у чарівне царство кривих дзеркал. Окремо можна насолодитися виставами середньовіков’я і самостійно під керівництвом коваля викувати собі підкову на щастя.

На протязі всього свята передбачаються різноманітні масові розіграші, в яких будуть задіяні всі присутні гості свята – це стане найголовнішим сюрпризом для всіх.

Напередодні, 27 та 28 березня о 18:30, у ЦКМ НАУ відбулося відкриття нової Відкритої ліги КВН м.Києва «Столиця».  Два дні І туру чемпіонату, понад 25 найкращих команд КВН Києва, України та найближчого зарубіжжя, зіркове журі та ведучий – фронт-мен легендарної команди КВН ХАІ «Люди в білому» Сергій Лаврик.
     Фестиваль організований: Головним управління у справах сім’ї, молоді та спорту м.Києва.
     Партнери Фестивалю: МГО «Київський КВН», БО «Ліга меценатів гуманного дитинства», ЮНІСЕФ, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв.

Контактна особа – Богуслав Марія, 483 35 82, 050 387 80 26, urban.boguslav@gmail.com.
                              – Земляний Артем, 483-35-82, 063-571-22-44, gusms@i.ua