10 червня 2009р. Київський університет права НАН України відвідали представники науки та сфери інтелектуальної власності Ізраіля і Македонії
10 червня 2009р учасники Міжнародного семінару «Управління інтелектуальною власністю у вищих навчальних закладах та науково дослідних установах, управління інноваціями на ранніх стадіях у країнах з перехідною економікою», організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Державним департаментом інтелектуальної власності МОН України, який днями проходив в Києві відвідали Київський університет права Національної академії наук України.
Після закінчення семінару ректор професор Ю. Бошицький запросив учасників міжнародного семінару до КУП НАН України для продовження цікавої дискусії, а також встановлення партнерських дружніх відносин. Директор Об’єднаного університету Ізраіля професор Мессер Хаміт та керівник Лабораторії виробництва, технологій та процесів університету Кирила і Мефодія Македонії професор Глігорч Вртаноскі продовжили обговорення актуальних питань, які піднімались на семінарі з фахівцями Сектору права інтелектуальної власності КУП НАН України.
До діалогу в кабінеті ректора приєдналась проректор з наукової роботи, доцент КУП НАН України к.ю.н. О. Чернецька, яка також брала участь у міжнародному семінарі і мала змогу поділитись своєю точкою зору на проблематику у напрямку інтелектуальної власності з закордонними гостями.
Під час зустрічі учасники поділились враженнями від семінару, висвітлити найбільш актуальні аспекти а також розповіли про набутий досвід з захисту прав інтелектуальної власності у своїй країні. Звісно результатом такої плідної бесіди стало обговорення можливостей підготовки сумісної наукової праці – колективної монографії щодо захисту інтелектуальної власності.
Ректор Ю.Бошицький розповів присутнім про структуру університету, про можливості співпраці і розвиток зв’язків університету, про новітні ідеї і технології, які впроваджує КУП НАН України. Поділився ідеями що до створення нових проектів, участь в яких зацікавила закордонних представників. Досягнуто домовленостей про щорічні такі зустрічі і залучення до проведення спільних конференцій та підготовки наукових праць фахівців Македонії та Ізраїлю.
Під час переговорів та знайомства з бібліотекою КУП НАНУ