Національна академія наук України Київський університет права

10 грудня 2011 В КУП НАНУ відбувся відкритий Кубок Союзу юристів України з шахів

12 Грудня, 2011

У суботу, 10 грудня 2011 року, в блакитному атріумі Київського університету права НАН України відбувся відкритий Кубок Союзу юристів України з шахів. Такі змагання проводилися вперше як наслідок посилення співробітництва нашого університету та Союзу юристів України. Проведення в нашому університеті такого турніру виявилося вагомим доказом підвищення спортивного авторитету КУП НАНУ серед юридичної спільноти і, зокрема, у шахах. Цьому, безперечно, сприяло й успішне проведення в лютому ц. р. першого шахового турніру пам’яті В.М.Корецького. Саме тому більшість з нинішніх учасників турніру вже були у нас і радо відгукнулися на запрошення.

Географія учасників нинішнього турніру принципово розширилась – до участі в змаганнях долучилися команди Одеської юридичної академії та Донецького національного університету. Всього у змаганнях взяли участь команди 17 ВУЗів, які ведуть підготовку юристів:

1.    Київський університет права  Національної академії наук України;
2.    Національний університет «Одеська юридична академія»;
3.    Економіко-правовий факультет Донецького національного університету;
4.    Юридичний факультет  Київського національного  університету  імені Тараса Шевченка;
5.    Національна академія внутрішніх справ України;
6.    Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
7.    Київський національний торговельно-економічний університет;
8.    Юридичний інститут Національного авіаційного університету;
9.    Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету;
10.  Інститут права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом;
11.  Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі;
12.  Національна академія прокуратури;
13.  Національна академія СБУ;
14.  Університет “КРОК”;
15.  Національна академія  управління;
16.  Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного;
17.  Інститут політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Окрім команд ВУЗів у змаганнях взяли участь дипломовані юристи;
з Голосіївської колегія адвокатів, адвокатської компанії “Соколовский и Партнеры”, адвокатського об’єднання «Адвокатська контора «Василик і Євстігнєєв». Всього у змаганнях взяло участь 50 шахістів.
     Ректор КУП НАНУ, заступник Голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький, відкриваючи змагання, привітав учасників змагань в цілому та по командах; розповів про те, що в КУП НАНУ шахам приділяється значна увага; запросив на ІІ шаховий турнір пам’яті В.М.Корецького, який відбудеться в лютому 2012 р.. На закінчення вітальної промови окремо тепло привітав учасника змагань від компанії “Соколовский и Партнеры”, нашого випускника Дмитра Гуйду.
     З вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник Голови Союзу юристів України  О.С. Квасневський.

Турнір вийшов напруженим у спортивному плані – боротьба точилася доволі рівна – свідченням чого стали результати переможців та призерів.
     Переможцем змагань в особистому заліку став Костянтин Борсук (Одеська юридична академія) – 6,5 очок з 7, срібним призером змагань став Павло Кругляков (КУП НАНУ) – 6 очок, з такою ж кількістю очок, але за гіршим другим показником – коефіцієнтом Бухгольца бронзовим призером став Олексій Молчанов (Одеська юридична академія).

Добре виступали дівчата. Серед жінок перемогу виборола Марія Гончар (ЮФ КНУ Шевченка) – 5 очок (в загальному заліку вона – шоста), другою стала Людмила Горошкова (Одеська юридична академія) – 5 очок, а третьою стала Катерина Красюк (Донецький національний університет) – 4 очки.
    У командному заліку беззаперечну перевагу мали наші гості з Одеси – 12,5 очок (Борсук, Молчанов), 10,5 очок набрала команда НАВС (Заїка, Довженко) – друге місце. Третє місце поділили команди ЮФ КНУ Шевченка (Гончар, Павлишин) та НАСБУ (Ткачук, Остроухов) – по 10 очок.

Серед дипломованих юристів боротьба розгорнулась надзвичайно напружена – лідери набрали однакову кількість очок – 5, але за другим показником переміг полковник міліції Заїка Ю.О. (НАВС), другим став Самойлик В.Г. (Голосіївська колегія адвокатів), а третім – Остроухов В.В. (НАСБУ).