11-12 червня 2018 року за ініціативою КУП НАН України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона культурної спадщини: стан та перспективи»

29 Травня, 2018

1kup.png

kult.jpg

Київський університет права Національної академії наук України
Інститут держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України
Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Інститут культурології Національної академії мистецтв України
Український союз промисловців і підприємців

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Охорона культурної спадщини: стан та перспективи»

м. Київ                                                                    11-12 червня 2018 року
Дана конференція є продовженням парламентських слухань «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні» від 18.04.2018року.
Метою конференції є визначення сучасного стану об`єктів (проявів) культурної спадщини, дослідження досвіду України й інших країн у пам`яткоохоронній сфері, обговорення проблемних питань охорони культурної спадщини в Україні та шляхів їх вирішення, зокрема й безпосередньою реалізацією принципів, обумовлених низкою Конвенцій ЮНЕСКО в цій сфері. Матеріали конференції сприятимуть розробці проектів змін та доповнень до чинних пам`яткоохоронних нормативно-правових актів України.
Напрями роботи конференції:

• правовий;
  • історичний;
  • економічний,
  • мистецтвознавчий.

Мова конференції: українська.
Місце проведення:
11.06.2018р.: конференц-зал Верховної Ради України м. Київ, вул. Банкова, 6/8;
12.06.2018р.: прим. КУП НАНУ м. Київ, вул. Акад. Доброхотова, 7-а.

Порядок роботи:
Понеділок, 11 червня 2018 року (конференц-зал Верховної Ради України м. Київ, вул. Банкова, 6/8)
10.00–10.45               Реєстрація учасників
10.45–11.30               Урочисте відкриття конференції
11.30–13.00               Доповіді (виступи) учасників
13.00–13.30               Перерва (кава-брейк)
13.30–15.30               Доповіді (виступи) учасників
15.30–16.00               Перерва (кава-брейк)
16.00–18.00               Доповіді (виступи) учасників

Вівторок, 12 червня 2018 року (прим. КУП НАНУ м. Київ, вул. Акад. Доброхотова, 7-а)
09.30                          Початок роботи конференції
10.00–11.00               Доповіді (виступи) учасників
11.00–11.30               Перерва (кава-брейк)
11.30–13.30               Секційні засідання за напрямами
13.30–14.30               Перерва (кава-брейк)
14.30–15.30               Обговорення та ухвалення резолюції конференції

Умови участі
До участі в роботі конференції запрошуються вітчизняні й зарубіжні науковці, доктори та кандидати наук, докторанти, аспіранти, студенти, фахівці-пам`яткоохоронці, особи зацікавлені пам`яткоохоронною сферою.
Вимоги до тез доповідей:
Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word ,: Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файлу з розширенням *.doc, шрифт-Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.
Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту з назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та відповідно номера сторінки (сторінок), наприклад: [1, с. 89].
Назви вкладених файлів повинні містити прізвище учасника конференції, наприклад: Коваленко тези.doc, Коваленко заявка.doc.
Оформлення статті:
–    праворуч від середини аркуша ім’я та прізвище,  науковий ступінь, учене звання, посада та місце роботи автора статті;
–    центрована назва статті великими літерами (14 кегль, грубий);
–    через 1 інтервал текст статті;
–    через 1 інтервал після тексту нумерований  бібліографічний список  (12 кегль), оформлений відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006.
Структура тез має відповідати вимогам ДАК МОН України.
Студенти можуть подавати доповіді тільки у співавторстві з науковим керівником. Для цього необхідно заповнити дві заявки на участь з відомостями про себе та про наукового керівника. Заявки заповнюються та надсилаються в електронному вигляді.
Організаційний внесок за участь у конференції відсутній.

Заявки заповнюються та надсилаються в електронному вигляді.
Проїзд та проживання – за кошти учасників конференції.
Для участі в конференції заявку та тези доповідей просимо надсилати електронною поштою на адресу: NadiyaKud@i.ua до 10 червня  2018 р.

на участь у науково-практичній конференції

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)
Науковий ступінь, вчене звання
Місце роботи, посада (із зазначенням кафедри, відділу)
Назва доповіді
Електронна адреса
Поштова адреса
Контактний телефон
Форма участі у конференції: очна, дистанційна
Використання технічних засобів: так / ні.

Контакти організаційного комітету:

Контактні телефони:
Кафедра загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Київського університету права НАН України: +38 044 409 26 66
Завідувач кафедрою д.ю.н. Кудерська Надія-Іванівна
Електронна сторінка: www.kul.kiev.ua
Електронна пошта: NadiyaKud@i.ua
Заступник директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, д.ю.н., проф., акад. НАПрН України, Заслужений юрист України
Скрипнюк Олександр Васильович
тел. +38 044 278 41 11
Електронна сторінка: www.idpnan.org.ua

Проректор з наукової роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» проф. д.е.н. Антонюк Лариса Леонтіївна
тел./факс: +38 044 371-61-07