12 березня в КУП НАН України відбулася просвітницька кампанія щодо профілактики та ранньої діагностики раку

12 Березня, 2011

У рамках угоди про співпрацю  між Національним інститутом раку НАН України, Міжнародним благодійним фондом «Набат» та КУП НАН України  відбулася акція громадської солідарності «Дитина має право на життя!».

Під час відкриття даної акції ректор, професор Юрій Бошицький зазначив, що університет бере на себе зобов’язання закупити медичну апаратуру для лікування дітей, хворих на рак на загальну суму 11 тис. грн. «Благодійна допомога – найвищий вияв гуманності. Підтримка хворих на рак дітей говорить про духовно-багату особистість юриста Київського університету права НАН України», –  зазначив ректор.

Президент МБФ «Набат» Олена Мотузенко наголосила, що з 04 лютого по 01 червня в України проходить акція громадянської солідарності «Дитина має право на життя!».

Пані Олена акцентувала увагу присутніх, що від них вона чекає пропозицій щодо надання юридичної фахової допомоги дітям хворим на рак.

Учасниками даної Акції є освітні та медичні заклади, державні, волонтерські групи, діячі науки, мистецтва, спорту та ін..