12 квітня 2013 року розпочався цикл майстер-класів з права інформаційних технологій.

12 Квітня, 2013

Майстер-класи проводить адвокат із 10-річним стажем практики, наразі партнер юридичної компанії «Юскутум».  До цього працював в юридичній фірмі «Салком», Київському офісі компанії Deloitte, адвокатському об’єднанні Arzinger.
     Спецкурс з «Права інформаційних технологій» є міжгалузевим курсом і спрямований на здобуття і систематизацію спеціальних знань студентів в галузі права інтелектуальної власності, корпоративного, податкового і цивільного права.

Лекції складатимуться із опису практичних і теоретичних проблем права в галузі інформаційних технологій, під час яких будуть розглянуті найпоказовіші судові справи в галузі ІТ у світі і в Україні. На практичних заняттях студентам буде запропоновано самостійне вирішення практичних ситуацій (case study) та обговорення проблем.

Наступні лекції відбудуться 26 квітня, 17,  24 травня 2013 року з 9:00 до 12:00.
Запрошуються всі бажаючі студенти 4-6 курсів, аспіранти!