Національна академія наук України Київський університет права

12 травня 2011 року в КУП НАН України відбулося віншування ветеранів Великої Вітчизняної війни 8-го мікрорайону Святошинського району в м. Києві

16 Травня, 2011
     Студенти КУП НАН України взяли активну участь у заходах віншування ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Перед початком проведення заходу для ветеранів Святошинського району була проведена екскурсія університетом, під час якої вони мали змогу ознайомитись зі структурою університету вцілому. Після цього гостей було запрошено до атріуму для проведення концерту, який розпочався трагічною хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої Світової війни, тих, хто піднявся на боротьбу з фашизмом і звільнили світ від німецької окупації.
     Серед музичних вітань досить яскравими були виступи студентки 1 курсу Корчагіної Ольги та Дімітрової Юлії, вони заспівали чудових пісень, серед яких «Мальви», «Катюша» та ін., Бандури Олексія, студента 4 курсу, та Плавинської Марти, студентки 2 курсу, потішили ветеранів вальсом під «Огонёк», свої власні поезії продекламували студент 1 курсу Максим Михальов («Червоні роки») та студентка 3 курсу Тетяна Борисюк ( «Наша перемога»).


     До привітань ветеранів війни долучились також і викладачі нашого університету. Семаков Генадій Семенович, професор кафедри кримінального права і процесу, привітав гостей мелодіями військових літ, а заступник завідувача кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства Нипорко Юрій Ісайович прочитав свою власну поезію.
По закінченню заходу до слова було запрошено голову Ради ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району у м. Києві Полухіна Сергія Михайловича, який вразив присутніх своє енергією, працелюбністю, прагненням до кращого і впевненістю у завтрашньому дні.
     Також до ветеранів та гостей заходу звернувся викладач КУП НАН України, учасник бойових дій та ветеран ВВВ, майстер спорту з лижного спорту, з шахів, автор перших українських підручників з митного права Муравйов Мир Сергійович, який наголосив на тому, що у такий пам’ятний день слід вшановувати не лише загиблих героїв, тих, хто лишився після трагічних сторінок війни, а і тих, хто не був безпосередньо учасниками бойових дій, але пам’ятає жертву ветеранів. Заслуговує уваги те, як студенти вшановують ветеранів, як сумлінно вони підходять до такої відповідальної місії.


     Концерт, який було організовано студентами для Героїв війни, був пронизаний щирістю і теплом. Ауру, яка панувала у залі, не можна передати словами, адже всі ратні подвиги цих людей та їх дії говорять самі за себе. І неважливо, під яким прапором була одержана перемога, головним є те, що фашизм було знищено.
     Хай буде світлою та чистою героїчна пам’ять нашого народу-визволителя. День Перемоги – свято символу віри, гордості та честі. Тому вкрай важливо, особливо для молодого покоління, усвідомлювати значення таких слів як мир, порозуміння та любов.

iv>

Слава героям-визволителям!