14 Травня, 2014

12 травня 2014 року студенти КУП НАНУ відвідали Київську дитячу академію мистецтв, де, у рамках мистецького циклу „Творчі зустрічі з майстрами сучасного українського мистецтва” відбулося відкриття виставки „Портрети квітів” професора Міжнародної Академії архітектури, почесного академіка Української Академії Архітектури, члена Національної Спілки архітекторів України, члена Національної Спілки журналістів України, Посла Миру Всесвітньої Ради Миру Юрія Івановича Пісковського.

На виставці також були присутні ректор Київського університету права, професор Юрій Бошицький та професор штату Пенсільванія Уїльям Батлер (США), почесний доктор КУП НАНУ.
     В своєму вітальному слові Юрій Бошицький висловив велику радість від того, що виставка світлин, яку вже мали честь презентувати в Рівненському інституті Київського університету права НАН України, поповнилася новими роботами, що сповнені надзвичайною філософією всесвіту, втіленою в природі. Юрій Бошицький наголосив, що «такі виставки варто показувати молоді, адже основна концепція, філософія нашого розвитку – підготувати не просто людину, яка розбирається в праві, а людину, яка перш за все є особистістю і відповідає тим моральним та духовним цінностям».

Ректор Київської дитячої академії Михайло Чембержі виказав глибокі слова поваги та вдячності автору фоторобіт за неоціненний вклад в культуру та наголосив, що це надзвичайна приємність для учнів та працівників закладу – споглядати роботи Юрія Пісковського в Вищому мистецькому коледжі КДАМ.

Автор фотовиставки Юрій Пісковський, нагороджений срібною медаллю ООН, яка вручається особам, що зробили вагомий внесок у розвиток людства, висловив думку, що його роботи варто відчувати, насолоджуватись, споглядаючи – шукати настрій. І дійсно, від споглядання виставки складається враження, що квіти оживають на роботах митця.