13-14 лютого 2013 р. у Рівненському інституті КУП НАНУ проходив цикл майстер-класів

14 Лютого, 2013

Велике пожвавлення серед студентів викликала зустріч з омбудсменом міста Роттердам (Нідерланди) паном Сімоном Маттейссеном. Під час візиту С. Маттейссен мав змогу ознайомитись із діяльністю інституту. Особливе захоплення викликали у нього оновлені конференц-зала, аудиторії, студентський гуртожиток, який зараз є найкращим на Рівненщині.
     У рамках реалізації Концепції майстер-класів, на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького пан Сімон Маттейссен перебував у Рівненському інституті КУП НАНУ і провів серію майстер-класів, які стосувалися діяльності Омбудсмена.

13 лютого 2013 р. у своїй лекції, яка була присвячена темі «Довіра омбудсмену. Європейська конвенція про захист прав людини», пан Маттейссен розповів про основні завдання та роль омбудсмена, а також дав фахову оцінку таким питанням, як: паризькі принципи (1991), високий і низький рівні довіри суспільства, обов’язки відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини.

14 лютого 2013 р., під час лекції «Омбудсмен та «м’яке право» була представлена дефініція та види цього поняття, обговорена проблематика «м’якого права». Омбудсмен міста Роттердам радо ділився прикладами зі свого багаторічного досвіду.
     Після закінчення майстер-класів пан Маттейссен радо відповів на численні запитання студентів.