13 червня відбулась зустріч ректора КУП НАН України Ю.Л. Бошицького з директором ВГО «Українська правнича фундація»

16 Червня, 2015

Під час свого візиту до Львова, у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького з директором Всеукраїнської громадської організації «Українська правнича фундація» Михайлом Жернаковим.
     Під час зустрічі ректор Ю.Л. Бошицький розповів про діяльність університету та Міжнародного центру та окреслив можливості майбутньої співпраці, зокрема щодо організації та проведення спільних конференцій, он-лайн семінарів, лекцій, майстер-класів, видання спільних публікацій, реалізації проектів академічного туризму та транскордонного співробітництва, спільної участі у грантових програмах.

По завершенню переговорів, Юрій Ладиславович запросив Михайла Жернакова відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою ВУЗу.