13 травня 2016 року делегація КУП НАН України взяла участь у роботі VII звітно-виборної конференції Київської міської організації Союзу юристів України

16 Травня, 2016

13 травня 2016 року в приміщенні навчально-науково інституту права та психології НАВС України відбулася VII звітно-виборна конференція Київської міської організації Союзу юристів України.
     На початку роботи конференції з вітальним словом до всіх присутніх звернувся народний депутат України II та IV скликання, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань законності і правопорядку (1994-1998), Заслужений юрист України, почесний доктор Київського університету права НАН України, Голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов.
     Після вітального слова Голови Союзу юристів зі звітом про роботу Київської міської організації Союзу юристів у 2011-2016 р. р., виступив доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, Голова Київської міської організації Союзу юристів України Валентин Коваленко.
     Серед почесних гостей на конференції були присутні тричі Генеральний прокурор України, Генерал-лейтенант податкової міліції, член Вищої ради юстиції України Святослав Піскун, уповноважений Верховної Ради України з прав людини (1998–2012), член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заступник Голови Союзу юристів України, професор Київського університету права НАН України Ніна Карпачова, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання, голова Партії захисників Вітчизни, Почесний доктор Київського університету права НАН України Юрій Кармазін, ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький, Голова Ради адвокатів м. Києва Інна Рафальська та інші.
      Під час роботи конференції були опрацьовані наступні організаційні питання: обрання Голови Київської  міської організації Союзу юристів України, обрання делегатів на VIII З’їзд Союзу юристів Украйни та інші.

Після завершення роботи конференцій студенти юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України Валерія Юхнова та Наталія Бахматюк мали можливість поспілкуватися з відомими держаними діячами, депутатами та юристами практиками.
     На завершення конференції ректор, професор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький вислови слова подяки та вдячності усім присутнім та презентував наукові видання Київського університету права НАН України, які висвітлюють результати багаторічної та плідної співпраці університету та Союзу юристів України.

Зав. юридичної клініки КУП НАНУ
Гузєват М.О.