14 листопада в Святошинській РДА нагородили кращих студентів КУП НАНУ

20 Листопада, 2013

З нагоди відзначення Міжнародного дня студена в Святошинській РДА управління у справах сім’ї, молоді та спорту за ініціативи студентської молоді району та підтримки голови  Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Бондаря Ю.І. відбулася зустріч лідерів студентського самоврядуванні вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Святошинського району м. Києва державної адміністрації в форматі «Відкритий мікрофон».

У зустрічі взяли участь: Наталія Пазенко, заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань; Олександр Тихоневич,  начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; Юрій Лєсков, заступник Голови громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації; представники студентського самоврядування, проректори і заступники директорів вищих навчальних закладів.

Від Київського університету права НАН України було делеговано студентів: Рубанку Юлію Вікторівну, студентку V курсу, юридичного факультету – нагороджену грамотою голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; Погребну Жанну Юріївну, студентку ІІІ курсу, юридичного факультету, Голова комітету інформації та студентських зв`язків – грамотою начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, які завдяки своїм старанням,  наполегливій праці та цілеспрямованості мають значні здобутки у навчанні, науковій та громадській діяльності.

Жанна Погребна,
Голова комітету інформації та