27 Квітня, 2016

18-21 квітня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство», який є завершальним етапом Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2015-2016 навчальному році і становить собою змагання з теоретичної підготовки студентів старших курсів згідно з Переліком напрямів і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями. Захід відбувався на базі Юридичного інституту Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».
     Учасниками Олімпіади можуть бути студенти старших курсів вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку фахівців у галузі освіти «право», які стали переможцями І етапу Олімпіади.

Загалом у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство» прийняли участь 144 учасників з 57 юридичних факультетів. Учасниками команди, які представляли Київський університет права НАН України стали Гречаник Анна Вікторівна, Махинько Олександра Олександрівна, Чірко Тетяна Іванівна. Студенти КУП НАНУ висловлюють вдячність ректорові Юрію Бошицькому та адміністрації за сприяння щодо участі в Олімпіаді.
     Команда Київського університету права НАН України виборола четверте командне місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство». Командний тур передбачає виконання учасниками тестових завдань за 18 галузями права, усього 200 питань та виконуються кожним учасником Олімпіади самостійно.
     Учасники Олімпіади були нагороджені відповідними сертифікатами та подяками за участь у заході.

Матеріал підготувала доцент кафедри конституційного,
адміністративного, господарського права
КУП  НАН України, к.ю.н.