19 березня 2012 року в КУП НАНУ відбувся візит президента Міжнародної Асоціації «Партнери з культурного обміну» (США)

20 Березня, 2012

19 березня 2012 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків та на запрошення ректора, професора Бошицького Ю.Л. Київський університет права НАНУ відвідала делегація Міжнародної Асоціації «Партнери з культурного обміну», у складі президента й виконавчого  директора Асоціації Девіда Уодворда та старшого радника Тетяни Спэйді.

Міжнародна Асоціація «Партнери з культурного обміну» – це некомерційна організація, яка була створена в м.Сієтл, штат Вашингтон, у 1973 році. Основною метою Асоціації – є надання допомоги установам, організаціям у створенні й укріпленні наукових, освітніх, професійних та культурних зв’язків з міжнародними партнерами як в США, так і за його межами.

Враховуючи, що пріоритетним напрямком роботи для КУП НАН України є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зазначений візит є вкрай важливим для реалізації на практиці обговорених питань, щодо підготовки наукової продукції, обміну досвідом у галузі надання якісних освітніх послуг, реалізації спільних науково-дослідних програм тощо.

Під час візиту президент й виконавчий  директор Асоціації Девід Уодворд  зустрівся з професорсько-викладацьким складом та зі студентами, виступивши з майстер-класом на тему «Система і особливості юридичної освіти в США». Пан Уодворд продемонстрував презентацію про Асоціація «Партнери з культурного обміну» та розповів про особливості вищої освіти в США.

Присутнім було цікаво дізнатися про ступеневу освіту у США, а таж порядок практичної підготовки майбутніх юристів. Наприкінці майстер-класу студенти мали змогу поспілкуватися із представниками Асоціації та задати запитання. Під час діалогу обговорювалися зміни у юридичній освіті США та широкі аспекти майбутньої співпраці між нашими державами.

Під час зустрічі були проведені переговори про взаємовигідні відносини у сфері освіти і науки. У результаті переговорів відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Асоціацію «Партнери з культурного обміну».