19 березня 2014 р. Київський університет права НАН України відвідали студенти Таращанського агротехнічного коледжу ім. Героя радянського Союзу О.О. Шевченка

20 Березня, 2014

19 березня 2014 р. Київський університет права НАН України вже традиційно зустрічав у своїх стінах студентів випускного курсу відділення «Правознавства» Таращанського агротехнічного коледжу ім. Героя Радянського Союзу  О.О. Шевченка.
     Таращанський агротехнічний коледж вже кілька років є вузом-партнером Київського університету права НАН України. В рамках розвитку ступеневої освіти, випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання в КУП НАНУ за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»  на основі співбесіди.

Гості університету  – студенти Таращанського коледжу мали нагоду ознайомитись з особливостями організації навчально-виховного процесу в КУП НАНУ. Для майбутніх студентів була організована екскурсія по університету, вони  відвідали – бібліотеку, лабораторію криміналістики, мультимедійну аудиторію з вивчення іноземних мов, кабінет студентського парламенту, етнографічний кабінет, тренажерну залу та ін.
     Випускники коледжу мали можливість безпосередньо поспілкуватись з проректорами та деканами університету, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту. Гостям була представлена концепція розвитку КУП НАНУ, перспективи розвитку та креативні проекти, в яких беруть активну участь студенти.

Окремо була акцентована увага на правилах прийому до Київського університету права НАН України у 2014 р. та на роботу приймальної комісії університету. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання на які відразу отримували компетентну вичерпну відповідь.