19 лютого 2015 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Міжнародний правопорядок: сучасні проблеми та їх вирішення»

20 Лютого, 2015

19 лютого 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «МІЖНАРОДНИЙ ПРАВОПОРЯДОК: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ», яка була присвячена до 125-річчя від дня народження великої постаті українського юриста-міжнародника, професора, академіка АН УРСР Володимира Михайловича Корецького.
     Місцем проведення даного заходу став Інститут держави і права ім. В. М. Корецького, який був ним очолюваний останні роки його життєвого шляху. Співорганізаторами проведення даного заходу, безумовно, були близькі друзі Інституту, а саме: Київський університет права НАН України, який був утворений за ініціативи та сприяння вищевказаного інституту.

Головуючими даної конференції були: директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, академік НАН України Ю. С. Шемшученко та завідувач відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту д.ю.н., професор, чл.-кор. НАПрН України Володимир Наумович Денисов (учень В.М. Корецького).

Учасниками конференції були видатні українські вчені та іноземні представники. Серед них особливо слід відмітити наступних лекторів: професора Київського університету права НАН України, суддю Європейського суду з прав людини у 1998-2008 рр., д.ю.н., професора Володимира Григоровича Буткевича; завідувача кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, к. ю. н., професора, чл.-кор. НАПрН України Олександра Вікторовича Задорожнього; суддю Конституційного суду України у 1996-2005 рр. д.ю.н., професора, чл.-кор. НАПрН України Володимира Миколайовича Шаповала; завідувача кафедри європейського права Львівського національного університету ім. І. Франка, д.ю.н., професора Михайла Михайловича Микієвича; професора кафедри міжнародного права Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, к.ю.н., професора Герольда Олександровича Анцелевича та багато, багато інших.

Київський університет прав НАН України був представлений у складі декана факультету міжнародних відносин Марини Олександрівни Дей, заступника завідувача кафедри міжнародного прав та порівняльного правознавства Ельвіра Валентинівна Тітко та доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Мирослава Івановича Куртинця, виступивши із темою доповіді: «Використання наукового доробку В.М. Корецького при викладанні навчальних дисциплін на факультеті міжнародних відносин в КУП НАН України» та передали до бібліотеки Інститут держави та права ім. В.М. Корецького збірку з семи видань читань, які присвячені пам’яті ім. В.М. Корецького КУП НАН України, що проводились на базі КУП НАН України протягом останніх років.

Заст.завідувача кафедри
міжнародного права та порівняльного правознавства
К.ю.н. Тітко Е.В.