20-21 травня відбулась XIX Всеросійська науково-практична конференція «Актуальні проблеми екологічного, земельного права і законодавства» (СОФРИНО-19)

28 Травня, 2013

20-21 травня на базі юридичного факультету Московського державного університету імені М.В. Ломоносова відбулась XIX Всеросійська науково-практична конференція «Актуальні проблеми екологічного, земельного права і законодавства» (СОФРИНО-19). В цьому році Конференція була присвячена 20-й річниці з дня прийняття діючої Конституції Російської Федерації. У зв’язку з цим деякі доповіді були присвячені питанням, які пов’язані з конституційними основами екологічного права.
     Участь у Конференції взяли науковці у сфері конституційного, екологічного, земельного права, економіки та сільського господарства Російської Федерації, України, Республіки Таджикистан, Киргистана.
     Зокрема у роботі конференції прийняли представники таких вищих навчальних закладів та наукових установ:
–    Московського державного університету імені М.В. Ломоносова;
–    Інституту законодавства і порівняльного правознавства при Уряді РФ;
–    Інституту держави і права Російської академії наук;
–    Національної екологічної аудиторської палати;
–    Санкт-Петербурзького державного університету;
–    Казанського (Приволжського) державного університету;
–    Омського державного університету ім.. Ф.М. Достоєвського;
–    Правового управління Федерального агентства лісового господарства;
–    Удмуртського державного університету;
–    Мордовського державного університету ім.. Н.П. Огарєва;
–    Київського університету права НАН України;
–    Саратовської державної юридичної академії;
–    Російської академії правосуддя;
–    Санкт-Петербурзького державного університету;
–    Юридичного інституту Московського державного університету шляхів сполучення;
–    Московської державної юридичної академії імені О.Є. Кута фіна;
–    Чеченського державного університету;
–    Державного університету землеустрою;
–    Томського державного університету;
–    Красноярського державного агроуніверситету;
–    Юридичного інституту Киргизського національного університету ім.. Ж. Баласагина;
–    Державної академії підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів для будівництва і житлово-комунального комплексу при Міністерстві регіонального розвитку Росії;
–    Російської міжнародної академії туризму та інших.
     Доповіді учасників конференції торкались актуальних питань пов’язаних з Конституцією РФ і розвитком екологічного, земельного права та законодавства; актуальних проблем екологічного права і законодавства; актуальних проблем земельного, гірничого, водного, лісового законодавства і законодавства про тваринний світ.
     Київський університет права НАН України на XIX Всеросійська науково-практичній конференції «Актуальні проблеми екологічного, земельного права і законодавства» (СОФРИНО-19) представляла доцент кафедри конституційного та адміністративного права, к.ю.н. Чомахашвілі О. Ш.

Після оголошення привітань від ректора Київського університету права НАН України Бошицького Ю.Л. виступила з доповіддю «Конституційні основи екологічного права України».
     Загалом чергова Конференція пройшла у дружній атмосфері. Даний науковий форум кожен рік збирає провідних російських та зарубіжних науковців і практичних співробітників, аспірантів вищих навчальних закладів, організацій з метою обміну ідеями та пропозиціями у сфері екологічного та земельного права.