22 Квітня, 2013

20 квітня 2013 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти випускного курсу коледжів.
   Гості університету – абітурієнти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації навчально-виховного процесу в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали бібліотеку, науково-криміналістичну лабораторію, мультимедійну аудиторію з вивчення іноземних мов, кабінет студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.
   Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, зокрема підручниками, навчальними посібниками, монографіями, які використовуються в навчально-виховному процесі.

Ректор університету професор Ю.Л. Бошицький розповів гостям про концепцію розвитку КУП НАНУ, його перспективи та креативні проекти, в яких беруть активну участь студенти. Окремо була акцентована увага на Правилах прийому до КУП НАНУ у 2013 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь. Декан юридичного факультету Короленко М.П. та декан факультету міжнародних відносин Дей М.О. презентували свої факультети та особливості їх функціонування. Проректор з наукової роботи Чернецька О.В. інформувала абітурієнтів про особливості вступної компанії 2013 р.

Для абітурієнтів була проведена вікторина, участь у які взяли 19 слухачів підготовчих курсів КУП НАНУ, які завітали в цей день до університету та учнів шкіл. Всі вони мали змогу обрати для проходження тестування на вікторині ті навчальні дисципліни, які поглиблено вивчають на підготовчих курсах, зокрема, українська мова і література, історія України та англійська мова.
   За результатами учасники вікторини відзначені дипломами, зокрема третє місце за участь у вікторині отримав староста групи підготовчих курсів Ревчук Назар, за друге місце був нагороджений слухач інтенсивних підготовчих курсів Приходько Ярослав. Призове, перше місце здобула учасниця вікторини, за її словами, майбутня студентка нашого університету Литвин Анна. Майбутнім абітурієнтам Дипломи вручив ректор університету професор Ю.Л. Бошицький.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.