20 Травня, 2013

20 травня 2013 року у КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему : «Актуальні проблеми виконавчого провадження» (відповідальний за проведення: старший викладач кафедри господарського права та процесу Загрішева Н.В.). У роботі круглого столу взяли участь студенти 4-го та 5-го курсів господарсько-правової спеціалізації, які обговорювали проблемні питання  звернення стягнення на заставлене майно, умови створення в Україні приватної виконавчої служби та порядок виконання нею рішень, проблеми реалізації прав та обов`язків учасників виконавчого провадження. За результатами обговорення зазначених вище проблемних питань , учасники круглого столу дійшли висновку щодо необхідності подальшого вдосконалення законодавства у сфері виконавчого провадження  та одноманітності практики його застосування.