18 Грудня, 2017
logokup1.jpguno_wipo.jpg

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі», яка відбудеться  21 грудня 2017 року під егідою Київського університету права НАН України спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (Швейцарія, Женева).
    У вказаному заході візьмуть участь фахівці у галузі інтелектуальної власності, а також робоча група експертів з обговорення Типового положення про політику в сфері інтелектуальної власності для університетів і науково-дослідних установ, підготовленого Департаментом країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності.
    Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі» розпочне свою роботу о 11 год. в стінах Київського університету права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7 А.
    Початок реєстрації почесних гостей та учасників міжнародної науково-практичної конференції розпочнеться з 10 год.
    За додатковою інформацією  звертатися за телефоном: (044) 409-26-43, 450-21-24.
Програма конференції додається