22 березня 2012 р. в КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права Арнольда Варенвальда (Німеччина)

23 Березня, 2012

22 березня 2012 року в рамках реалізації концепції майстер-класів, а також на запрошення ректора, професора Ю. Бошицького, в Київському університеті права НАН України відбулась друга лекція з циклу майстер-класів, доктора права Арнольда Варенвальда (Німеччина).

Майстер-клас був присвячений захисту прав інтелектуальної власності у кіноіндустрії. Проаналізувавши світовий досвід, професор Варенвальд дійшов висновку, що з правової точки зору права суб’єктів авторського права в кіноіндустрії захищені, але з практичної точки зору вони не можуть захистити свої права у повному обсязі. Тому на сьогодні є досить актуальним питання механізму захисту прав інтелектуальної власності у кіноіндустрії.

В цілому, обговорення теми викликало жваву дискусію серед викладачів і студентів, які задавали різноманітні запитання. Наприкінці учасники зустрічі дійшли висновку, що позитивний досвід Німеччини в досягненні європейських стандартів необхідно враховувати Україні.
     Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і  Арнольду Варенвальду – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.