22 квітня 2016 року на базі НАУвідбувся круглий стіл, присвячений «20 – річчу Конституції України»

18 Травня, 2016

Представники Студентського Парламенту та Наукового товариства студентів КУП НАНУ 22  квітня 2016 року взяли участь в роботі науково-практичного круглого столу  на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету на тему: «20 років Конституції України: досягнення, проблеми, перспективи подальшого розвитку»
     Тематика круглого столу передбачала обговорення питань, які присвячувалися проблемам та перспективам розвитку  Конституції України та юриспруденції загалом.

Перед початком заходу представники адміністрації та директор ЮІ НАУ д.ю.н., доцент, професор кафедри конституційного і адміністративного права Сопілко І.М. побажали учасникам успіхів та плідної роботи.  Також, до привітання долучилася  Голова НТС ЮІ НАУ Дар’я Бондаренко, яка висловила щирі слова і зазначила, що усі присутні проявили небайдужий погляд на проблему юриспруденції.
     З доповідями виступили студенти КУП НАНУ, а саме: студентка 1 курсу – Джафарова Ельнара Ельшанівна; Голова НТС – Бондар Віталій Борисович; студент 5 курсу юридичного факультету – Карповець Богдан Михайлович.

Під час проведення круглого столу  обговорювалися  найактуальніші питань в різних галузях права України на сучасному етапі. Студентами, аспірантами та практикуючими юристами були висвітлені важливі проблеми вітчизняної правової системи та запропоновані можливі шляхи їх вирішення. Також захід  був корисним в аспекті обміну досвідом проведення різноманітних науково-практичних заходів у вишах, налагодження дружніх міжуніверситетських зв’язків між представниками молоді, зацікавленої у науковому житті.

Матеріал підготував:
студент 5 курсу,