22 вересня 2011 року відбулись загальноуніверситетські збори студентів КУП НАН України щодо проведення виборів Президента студентського парламенту

26 Вересня, 2011

Відповідно до Положення «Про студентський парламент» 22 вересня 2011 року у стінах alma mater відбулись загальноуніверситетські збори студентів КУП НАН України щодо проведення виборів Президента студентського парламенту.
    Зі вступним словом до присутніх студентів звернулась Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи та побажала учасникам зборів успішної роботи, прийняття виважених рішень, зосередила увагу на тому, що громадська робота потребує сумлінного ставлення та цілковитої віддачі.
   За дорученням ректора КУП НАН України, Заслуженого юриста України, заступника Голови Союзу юристів України, професора Юрія Бошицького, Галина Левківська висловила впевненість, що гасло виборчої компанії президента студентського парламенту: «Від прозорих виборів президента студентського парламенту – до прозорих виборів Президента України» буде не лише гаслом, а втілиться в студентське життя та життя нашої держави. Юрій Ладиславович сподівається, що й у подальшому студентство буде брати активну участь у громадському та культурному житті університету, тим самим сприятиме зростанню іміджу КУП НАН України, «…докладатимете всіх зусиль для сумлінного навчання, впевнено крокуватимете дорогою знань, шануватимете своїх батьків і вчителів та пронесете крізь життя любов до рідної Батьківщини.
     Адже від Вас залежить її майбутнє.» (Калейдоскоп університетських подій №3 від 2011 р. (17))

Марія Осядла, Президент студентського парламенту 2010 – 2011 н. р. проінформувала учасників загальноуніверситетських студентських зборів щодо роботи студентського парламенту протягом звітного періоду.
     На збори були винесені наступні питання:
•    Затвердження кандидатів на обрання Президента студентського парламенту;
•    Обрання членів виборчої комісії;
•    Вирішення організаційних питань щодо проведення виборів (29.09.2011).
   Відповідно до порядку денного проведення зборів кандидати на обрання Президента студентського парламенту презентували свої передвиборчі програми, користуючись мультимедійними технологіями, зокрема під супровід передвиборчо-агітаційної презентації.
   За рішенням зборів одноголосно були винесені та затвердженні дві кандидатури на обрання Президента студентського парламенту:
    Малюк Олександр – студент 4 курсу;
    Плавинська Марта – студентка 3 курсу.

Прозорим, демократичним та чесним голосуванням шляхом піднятої руки студенти одноголосно утвердили Кулик Олену, студентку 3 курсу на місце голови виборчої комісії. Таким же способом голосування були утверджені й інші члени виборчої комісії, які в день проведення виборів будуть працювати у дві зміни.
  На зборах був присутній представник Київського молодіжного центру праці Смоляр Олег – керівник департаменту «Молодіжний бізнес – центр», який презентував конкурс бізнес планів серед молоді м. Києва.

Завершуючи проведення загальних зборів студентів університету, Марія Осядла побажала усім гарного дня та подякувала за увагу.
   Загалом, загальноуніверситетські студентські збори пройшли у діловому, конструктивному руслі.

Комітет інформації
студентського самоврядування