25 Грудня, 2014

23 грудня 2014 року у КУП НАН України був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт згідно з Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 №202.
     У конкурсі брали участь студенти 2, 4, 5 курсів: Лісник Т.(Форми співучасті: проблематика розмежування); Павлюченко О. (Кримінальна відповідальність неповнолітніх у вчиненні розбою); Пишна Ю. (Провокація дачі хабара: актуальні питання); Подать А., Гольцов І. (Договір купівлі-продажу в мережі ІНТЕРНЕТ); Санченко Д. (Біоюриспруденція: від патерналістичних начал до концептуалій сьогодення); Дмитрієв В. (Правове регулювання трансферу технологій: вітчизняна та міжнародна практика); Кедік А. (Захист авторських прав та суміжних прав на сценічний твір під час гастролів); Мокрієнко Ю. (Феномен маркетингу інтелектуальної власності); Шишикін С. (Нові види бізнесу в умовах інтелектуальної економіки на прикладі лізингу); Кириченко І. (Деякі проблеми реалізації прав платників податків в Україні); Возненко М. (Проблеми організації діяльності органів фіскальної служби України в сучасний період); Клименко І. (Правове регулювання надання адміністративних послуг в Україні); Гречаник А. (Правове регулювання господарського договору).
     Організаційний комітет І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, затверджений наказом ректора, визначив кращі роботи які можуть бути презентовані у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт таких.
     Вітаємо студентів, які успішно витримали І тур конкурсу: Возненко М.; Клименко І.; Шишикін С.; Подать А., Гольцов І.; Кедік А.; Дмітрієв В.; Санченко Д.; Гречаник А.