23 квітня 2014 року відбулась екскурсія до Конституційного Суду України

24 Квітня, 2014

Відбувся традиційний для Київського університету права НАН України інституціональний візит студентів, аспірантів та викладачів до Конституційного Суду України.
   Студенти ознайомились з роботою бібліотеки та архіву суду, працівники яких розказали про особливості роботи цих підрозділів, а також показали унікальну літературу та праці, які зберігаються лише у Конституційному Суді України.
   Студенти ознайомились із повноваженнями, завданнями та організацією діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні. Окрема частина екскурсії була присвячена історії Конституційного Суду України та музейній експозиції, яка містить рідкісні предмети, подарунки, що відображають самобутність народів світу, літературу, картини.

Частину екскурсії представники КУП НАНУ провели в архітектурно вишуканому залі судових засідань, яка вразила студентів не лише оздобленням судової зали, але й самою атмосферою приміщення.
   Суддя Конституційного Суду України Гультай Михайло Мирославович розповів про основні професійні та наукові здобутки суддів Конституційного Суду України, приділивши увагу кожному Судді, а саме Бауліну Юрію Васильовичу, Бринцеву Василю Дмитровичу, Вдовіченку Сергію Леонідовичу, Гультаю Михайлу Мирославовичу, Запорожцю Михайлу Петровичу, Касмініну Олександру Володимировичу, Литвинову Олександру Миколайовичу, Мельнику Миколі Івановичу, Сасу Сергію Володимировичу, Сергейчуку Олегу Анатолійовичу, Сліденку Ігорю Дмитровичу, Стецюку Петру Богдановичу, Тупицькому Олександру Миколайовичу, Шапталі Наталії Костянтинівні, Шевчуку Станіславу Володимировичу, Шишкіну Віктору Івановичу.

Київський університет права Національної академії наук України висловлює щиру подяку усім працівникам Конституційного Суду України за теплий, гостинний прийом.
   Окремі слова вдячності учасники екскурсії висловлюють ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому за сприяння у проведенні візиту до стін Конституційного Суду України.

Інформацію підготувала
Чомахашвілі О.Ш.