24 квітня 2013 року кафедрою кримінального права та процесу проведено круглий стіл «Актуальні проблеми кримінального процесу»

25 Квітня, 2013

Модератором круглого столу виступив завідуючий кафедрою кримінального права та процесу, декан юридичного факультету, професор Короленко М. П.
   У заході взяли участь студенти ІІІ-ІV курсів юридичного факультету Бігунець Ірина, Висоцька Юлія, Кулик Олена, Мовчан Юлія, Поліщук Тетяна, Тарасюк Алла, Ющик Олексій, Яремчук Жанна та викладачі кафедри кримінального права та процесу Бринзанська О. В. та Перелигіна Р. В.
   В ході заходу було обговорено доповіді, присвячені проблемним аспектам нового Кримінального процесуального кодексу України:

• визначення поваги до гідності людини як принципу кримінального процесу;
  • процесуального статусу свідка у кримінальному процесі;
  • процедури та процесуального значення повідомлення про підозру;
  • застосування запобіжного заходу у виді тимчасового вилучення майна.

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності проведення ґрунтовної роботи у сфері вдосконалення чинного Кримінального процесуального кодексу України.