2 Березня, 2015

25 лютого 2015 року в КУП НАН України відбувся І етап студентської олімпіади з англійської мови. В заході взяли участь студенти І, ІІ, ІІІ та V  курсів юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.
     Формат олімпіади відповідав міжнародним тестам IELTS складання яких є обов’язковою умовою подальшого навчання в магістратурі закордонних вищих навчальних закладів і роботи в міжнародних організаціях і компаніях. Студентам було запропоновано виконати 2 завдання. Першим завданням для учасників було виконання тесту з аналітичного читання наукового тексту. протягом 20 хвилин.

Наступним завданням було написання есе на тему:
     In some countries today, there is an attitude that “anyone can do it” in the arts – music, literature, acting, art, etc. As a result, people with no talent become rich and famous, while genuine talent is not valued or appreciated. Do you agree or disagree?
     На виконання цього завдання учасникам було відведено 40 хвилин.
Переможцями І етапу олімпіади з англійської мови стали такі студенти:
І місце – Пашковець Ольга (МПм-51);
ІІ місце – Мацьків Квітослава (МПм-51);
ІІІ місце – Чебанов Євген (МПм-51).
     Переможці студентської олімпіади нагороджені цінними призами, що сприятимуть поглибленню їхніх знань з англійської мови.

Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!

Кафедра іноземних мов