3 Грудня, 2014

25 листопада 2014 року студенти четвертого курсу відвідали філію Державного музею авіації – Музей Національного авіаційного університету.
     Організацію походу до Музею здійснила викладач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Твердохліб Юлія Валеріївна. До супроводження студентів та відвідання Музею приєдналась к.ю.н., доцент Похиленко Ірина Сергіївна.

Студенти мали змогу поглибитись у історію створення та розвитку Цивільної авіації на території України в різні її історичні періоди. Особливим інтересом у студентів користувались представлені моделі літаків, що були розроблені видатними українцями, патенти на їх винаходи, наукові праці та перспективи розвитку даної галузі. Експозиція Музею представлена у вигляді стендів, які присвячені відомим вітчизняним авіаконструкторам, їх нагородам та здобуткам, що становлять загальну культурну спадщину України.