27 Березня, 2013

27 Березня 2013 року студенти 3-го курсу КУП НАН України (Корчагіна О. та Жук А.)взяли участь у семінарі, що відбувся в межах  Академії Arzinger. Семінар проводився старшим юристом компанії, адвокатом, к. ю. н. Наталією Іваницькою (яка є доцентом кафедри господарського права та процесу за сумісництвом)  на тему «Звернення до Європейського суду з прав людини: неможливе можливо». Семінар ґрунтувався на практиці Arzinger і мав мету професійного розвитку юристів компанії.

У своєму виступі Наталія Іваницька торкнулася таких питань як: приводи звернення до ЄСПЛ і критерії прийнятності, порядок розгляду скарг до ЄСПЛ, включаючи принципи роботи та приблизні строки розгляду, порядок виконання рішень ЄСПЛ. Вона також провела case study з питань захисту права власності та захист права на свободу слова.