27 травня 2015 року відбулася зустріч ректора Ю.Л. Бошицького зі студентським активом РІ КУП НАНУ

28 Травня, 2015

Вона пройшла у теплій та невимушеній атмосфері. Студенти висловили свою вдячність ректору за його постійну турботу про студентський колектив Рівненського інституту та привітали  Юрія Ладиславовича із заслуженою державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
     На зустрічі було обговорено можливість допомоги  воїнам, які проходять реабілітацію у військовому госпіталі м. Рівне. Як відомо, вони потребують передусім   психологічної  підтримки. Тому саме з цією метою було вирішено написати листи тим, хто зараз проходить  реабілітацію, зібрати для них бібліотечку, яку складатимуть твори класиків художньої літератури, а також підготувати концертну програму.

Предметом обговорення стала і підготовка фотовиставки «20 перлин Рівненщини», яка невдовзі буде продемонстрована широкому колу глядачів. На зустрічі також ішлося про можливість відкриття літньої школи для поглиблення знань з іноземних мов.
     Насамкінець ректор побажав студентам успішної сесії, яка уже стартувала у Рівненському інституті.