27 вересня 2012 року на базі КУП НАНУ відбувся міжнародний круглий стіл «Морське право і морегосподарська політика: виклики та перспективи»

28 Вересня, 2012

27 вересня 2012 року в рамках концепції міжнародної діяльності КУП НАНУ та на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, Київський університет права НАНУ за участю професора Едуарда Сомерса, директора Морського інституту Гентського університету (Бельгія), у КУП НАНУ відбувся міжнародний круглий стіл  за темою «Морське право і морегосподарська політика: виклики та перспективи», у роботі якого, крім почесного гостя університету, взяли участь керівний склад КУП НАНУ, співробітники, викладачі, студенти, а також науковці сектору морського права КУП НАНУ на чолі із завідувачем сектору, старшим науковим співробітником Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України Ольги Переверзєвою.

Круглий стіл пройшов в інтерактивному режимі, обговорювались актуальні питання реалізації норм відповідних конвенцій на національному рівнях, проблеми адаптації національних законодавств до законодавства ЄС у сфері море господарської та рибогосподарської політик, питання визначення правової відповідальності за забруднення морів, процедурні аспекти реалізації норм морського права.
     Крім того, професор Сомерс висвітлив особливості підготовки фахівців у сфері морського права в університеті м. Гент (Бельгія), охарактеризував принципи функціонування Інституту морського права, зауважив на основних напрямках наукових досліджень.

Візит професора Сомерса є підтвердженням послідовної реалізації концепції міжнародної діяльності університету, яка успішно здійснюється під керівництвом ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького.