28 березня 2013 року в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання екологічного законодавства України»

1 Квітня, 2013

28 березня 2013 року кафедрою конституційного та адміністративного права та науковим товариством студентів було проведено круглий стіл на тему «Актуальні питання екологічного законодавства України»
   У заході взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри та студенти КУП НАНУ.
   Були обговорені такі питання:

• державне управління у сфері використання та охорони земель: межі регулювання земельного та адміністративного права;
  • особливості переміщення через митний кордон України квітково-декоративної продукції;
  • аспект переміщення через митний кордон України об’єктів рослинного світу;
  • правове регулювання екологічних відносин;
  • екологічне право в сучасній Україні;
  • статус гірських населених пунктів в Україні.

Так, учасники круглого столу підкреслювали право кожної людини на безпечне для життя та здоров’я довкілля. Адже, розв’язання екологічних проблем неможливе без удосконалення законодавства та активного міжнародного співробітництва.

Матеріал підготовлено кафедрою конституційного та адміністративного права