28 червня 2024 року в Київському університеті права НАН України відбувся аукціон артоб’єктів проєкту «Розмалюй гільзу – врятуй пораненого бійця»

29 Червня, 2024

28 червня, в день 28-ї річниці Конституції України в Київському університеті права відбулась цікава і досить незвичайна для університету подія- аукціон артоб’єктів. Ініціатором та організатором проєкту «Розмалюй гільзу – врятуй пораненого бійця» став Нікіта Бабенков – дитина з особливими потребами, лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці України – міста-героя Києва в 2023 році (номінація «Внесок у розвиток молодіжного руху»); фіналіст Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу про успішних українців «Успіх Всупереч» (2023); ініціатор проведення молодіжного конкурсу есе «Я маю право на…» приуроченого до Дня юриста України (2023); ініціатор, організатор та член журі Всеукраїнського конкурсу малюнків «Залізниця очима дітей» для дітей з особливими потребами (2023); ініціатор, організатор та член журі Міжнародного конкурсу малюнків «Дитячі мрії про майбутнє без війни» для дітей з особливими потребами (2024).

Найважливішим в цьому проєкті є те, що над його здійсненням працюють діти, які самі потребують особливої уваги та підтримки. Започаткувала його дитина з особливими потребами, створенням артоб’єктів займаються також діти з особливими потребами, бо вони як ніхто знають ціну життю та здоров’ю людини. Тому ціллю проєкту є придбання ношів для транспортування з поля бою поранених українських воїнів.

Київський університет права НАН України з готовністю взяв участь у цьому проєкті, вважаючи його важливим не тільки для наших поранених воїнів та дітей, які створили ці прекрасні мистецькі витвори, але й усім нам, щоб серця дорослих відкрились дитячому бажанню врятувати якомога більше життів.

Гостями благодійного аукціону стали Іван Петрович Домбровський, голова Конституційного Суду України (2006-2010рр.), Володимир Михайлович Кампо, суддя Конституційного Суду України, Олена Борисівна Стародубова, начальник відділу культури Святошинської районної в місті Києві адміністрації, Ольга Карпенко, завідувачка Кафедри рисунку, живопису та скульптури Інституту дизайну та реклами НАКККіМ, Олеся Кічук, співачка, авторка пісень, волонтерка, володарка гран-прі міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів, переможниця всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Червона Рута», Тетяна Шевчук, бандуристка, викладач київської дитячої музичної школи № 23, представниці благодійного фонду «Квітуча Україна» Наталя Мартин.

Організовувала проведення благодійної події Тетяна Чистякова, голова Оргкомітету проєкту «Розмалюй гільзу – врятуй пораненого бійця», проводив аукціон професійний ведучий Олександр Тадля, а брали участь в ньому як почесні гості, так і співробітники КУП НАН України на чолі з ректором, Юрієм Бошицьким.

Під час проведення аукціону лунали вітальні промови, прекрасні пісні, серед учасників були розіграні усі лоти. Мрія дітей стала на один крок ближче, бо на зібрані кошти можна придбати вже декілька ношів, а співробітники КУП НАН України проявили не тільки свій азарт і захоплення аукціоном, але й великий патріотизм, бажання допомогти дітям з особливими потребами у здійсненні мети – збереженні життя нашим воїнам:

Гільза – частина вбивчого металу,

Що ворог кинув нам із вами на поталу.

Хай намалюють діти на ній багато сонця промінців,

Так зможемо ми врятувати життя героїв-бійців!

Так по-дитячому просто і щиро сформулював мрію учасників проєкту його ініціатор Нікіта Бабенков.

Прес-Центр КУП НАНУ