28 квітня 2014 року викладачі кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції «Тарас Шевченко в культурному просторі України та світу»

29 Квітня, 2014

Конференція проходила у Національному університеті водного господарства та природокористування. Її організатором стала кафедра суспільних дисциплін, у рамках співпраці з якою у РІ КУП НАНУ заплановано декілька спільних наукових проектів.
    На пленарному засіданні із доповіддю на тему «Шевченкова творчість в інтерпарадигмальному вимірі» виступила завідувач кафедри гуманітарних дисциплін к. філос. н. С.Я. Українець.
     Секційні засідання були присвячені філософському осмисленню творчості Шевченка,  його статусу в полікультурному просторі України та світу, ролі у націєтворчих та державотворчих процесах України, а також мовно-літературним аспектам творчості.