28 травня 2013 року відбулось одинадцяте засідання Комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина

30 Травня, 2013

28 травня 2013 року в приміщенні Федерації профспілок України відбулося одинадцяте засідання Комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина.
     В засіданні Комісії взяли участь її члени: голова Комісії – суддя Європейського суду з прав людини (у відставці), доктор юридичних наук, професор Буткевич В. Г., члени Комісії – віце-президент Національної академії наук України, академік Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор Геєць В. М., заступник директора з наукової роботи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАН України, доктор історичних наук, професор Майборода О. М., віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління Попок А. А., завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук Національного університету «Київо-Могилянська Академія», суддя Конституційного суду у відставці, професор, Козюбра М. І., доцент кафедри конституційного права України Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», конституційний експерт  Української Гельсінської спілки з прав людини Речицький В. В., виконавчий директор Всеукраїнського громадського соціально-політичного об”єднання «Національна Асамблея інвалідів України» Скрипка Н. С., заступник директора з наукових питань Інституту соціології НАН України, доктор соціологічних наук, професор Шульга М. О.

У роботі засідання також взяли участь експерти Комісії Тимченко Л. О. та Тимченко Л. Д., а також заступник Голови Федерації професійних спілок України Українець С. Я., заступник керівника департаменту – керівник управління захисту трудових прав Департаменту правового захисту апарату Федерації професійних спілок України Сидоряк І. Г. та заступник керівника проекту Агенства США з міжнародного розвитку «Справедливе правосуддя» USAID Петрова Н. І.
     В ході засідання було розглянуто ряд питань, зокрема: 1) затверджено протокол засідання Комісії від 19 березня 2013 року; 2) заслухано та обговорено доповідь Голови Комісії Буткевича В. Г. щодо засідання Координаційної ради Конституційної Асамблеї та поточні справи; 3) обговорено та затверджено проект Концепції щодо змін до Конституції України в частині закріплення та гарантування прав, свобод та обов’язків  людини та громадянина,  доопрацьований під керівництвом заступника Голови Конституційної Асамблеї, академіка Ю. С. Шемшученка.

Ухвалені рішення знайдуть своє відображення в подальшій роботі Комісії.