УВАГА! 30 листопада 2023 року відбудеться проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для другого (магістерського) рівня вищої освіти

14 Листопада, 2023

Маємо повідомити вам новину!!!!

Шановні здобувачі, доводимо до Вашого відома, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 17.10.2023 № 3/5879-23, 30 листопада 2023 року відбудеться проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (далі – ЄДКІ) за спеціальностями 081 Право та 293 Міжнародне право для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти всіх форм здобуття освіти, освітня програма яких завершується у 2023-2024 навчальному році.

ЯВКА УСІХ ЗДОБУВАЧІВ ОБОВЯЗКОВА!!!!!

Звертаємо увагу на розклад ЄДКІ у день проведення:

• прибуття до університету – о 9:00;
  • ідентифікація та допуск здобувачів освіти в аудиторію: о 9:30 до 9:40 (при собі мати документ, який посвідчує особу);
  • початок ЄДКІ – о 10:00.

Тестування для здобувачів кожної із зазначених спеціальностей триватиме 180 хвилин. Тест ЄДКІ побудовано з фабул та 120 тестових завдань різних форматів (вибір однієї правильної відповіді із пропонованих чотирьох; вибір трьох правильних відповідей з семи; визначення послідовності/пріоритетності; визначення відповідності). Завдання ЄДКІ розроблено відповідно до програм єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 08 жовтня 2021 р. № 1076.

Участь здобувачів в ЄДКІ є обов’язковою!!!!!

З програмами ЄДКІ з спеціальності 081 Право та 293 Міжнародне право можна ознайомитись за посиланням: