29 грудня 2018 року відбулися загальні збори трудового колективу Київського університету права НАН України.

29 Грудня, 2018

До питань порядку денного увійшли наступні:

1. Звіт Ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького.

2. Звіт Голови Ради трудового колективу Шкребця Д.В про діяльність Ради у 2018 році.

3. Привітання Ректора від членів трудового колективу КУП НАН України із нагородою пам’ятною відзнакою на честь 100-річчя НАН України (Постанова Президії НАН України від 11 листопада 2018 р.)

4. Привітання Ректора від членів трудового колективу КУП НАН України із нагородженням орденом «За слуги» ІІ ступеня згідно з Указом Президента України від 07 грудня 2018 року № 414/2018.

5. Нагородження кращих працівників Університету.

1zbtd1.jpg

1zbtd2.jpg

1zbtd3.jpg

З першого питання виступав ректор Університету Юрій Ладиславович Бошицький. Докладна інформація про основні результати роботи Ю.Л. Бошицького висвітлена ним у звіті, що складається з наступних розділів:

1. Організаційна структура та кадровий склад університету.

2. Освітній процес.

3. Науково-дослідна робота.

4. Видавнича діяльність.

5. Аспірантура та Рада молодих вчених.

6. Наукова бібліотека.

7. Виховна робота.

8. Міжнародне співробітництво.

9. Розвиток матеріальної бази, господарська діяльність.

Звіт Ректора був затверджений одностайно. Загальні збори трудового колективу Університету визнали роботу ректора задовільною.

По другому питанню, Голова Ради трудового колективу Д.В. Шкребець наголосив на основних завданнях, які були закріплені перед РТК. Було зазначено, що з метою виконання основних завдань РТК та реалізації відокремлених напрямків роботи за 2018 рік, здійснено ряд заходів. Звіт Голови РТК визнано задовільним одностайно.

Ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький та Голова РТК Д.В. Шкребець відзначили найкращих працівників 2018 року та вручили їм цінні нагороди (смарт-годинники).

Цінні подарунки було вручено:

1. Карпачовій Ніні Іванівні – к.ю.н., професора кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ;

2. Ковальчуку Юрію Івановичу – к.ю.н., доцент кафедри цивільно- і кримінально-правових дисциплін;

3. Тарасевич Тетяні Юріївні – к.ю.н. декану юридичного факультету КУП НАНУ.

4. Біленчуку Петру Дмитровичу  – к.ю.н., завідувачу центру криміналістичної та мистецтвознавчої експертизи

5. Вільчінській Аллі Іванівні – завідувачу відділу з експлуатації та розвитку матеріально-технічної бази КУП НАНУ.

1zbtd4.jpg

1zbtd5.jpg

1zbtd6.jpg

1zbtd7.jpg

Найщиріші привітання ректор Ю.Л. Бошицький отримав від членів трудового колективу КУП НАН України у зв’язку із нагородженням орденом «За слуги» ІІ ступеня згідно з Указом Президента України від 07 грудня 2018 року № 414/2018. Вважаємо, що цей орден є підтвердженням особистого внеску ректора у соціально-економічній та культурно-освітньому розвиток держави, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Трудовий колектив привітав Ректора Ю.Л. Бошицького із нагородою врученням пам’ятної відзнаки на честь 100-річчя НАН України у відповідності до Постанови Президії НАН України від 11 листопада 2018 р.