29 травня 2013 року відбулося модельне судове засідання у приміщенні компанії «Luxoft»

29 Квітня, 2013

29 травня 2013 року за результатами вивчення спецкурсу «Право інформаційних технологій», викладання якого здійснював  адвокат , партнер юридичної компанії «Юскутум» Дмитро Гадомський, (який є старшим викладачем кафедри господарського права та процесу за сумісництвом)відбулося модельне судове засідання у приміщенні компанії «Luxoft».

Студенти 4-го та 5-го курсів, попередньо отримавши фабулу справи щодо захисту авторського права на твір, що був  розміщений в комп`ютерній мережі, представляли позиції позивача (5-ий курс) та відповідача (4-ий курс). Суддею у цьому судовому засіданні виступив управляючий партнер компанії  «SBT Systems» Дмитро Овчаренко.

Судове засідання було організоване відповідно до вимог процесуального законодавства України:  перевірено повноваження представників позивача та відповідача, встановлено осіб, які беруть участь у даному судовому процесі, сторонам надано можливість подати клопотання у даній справі до судового розгляду. Після оголошення розгляду спору по суті, були озвучені позовні вимоги, відмова відповідача від їх визнання, надана аргументація позицій обох сторін даного процесу.  Як представники позивача, так і представники відповідача відмовилися від укладання мирової угоди. Під час судових дебатів представники обох сторін навели аргументи, які мали б переконати суд у законності та справедливості винесення рішення на їхню користь.

У цілому суддя відмітив гарну підготовку студентів та побажав успіхів і впевненості у майбутньому.