30 листопада 2023 року в КУП НАН України пройшов Єдиний державний кваліфікаційний іспит

1 Грудня, 2023

30 листопада 2023 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулось проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

ЄДКІ є однією з форм атестації здобувачів, і його успішне складання є необхідною умовою для отримання диплома магістра про вищу освіту.

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» склали Єдиний державний кваліфікаційний іспит, що пройшов на усіх локаціях університету. Іспит проходив у спокійні обстановці з дотримання усіх безпекових норм.

Контроль за проведенням іспиту забезпечили керівництво університету: проректор з навчально-методичної роботи, к.е.н., доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олена АНТОНОВА, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, к.ю.н., доцент Сергій МАТВЄЄВ, завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Валерій АНДРУСІВ, голова рад трудового колективу, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Дмитро ШКРЕБЕЦЬ, завідувач науковою бібліотекою Тетяна ЯРОШЕВСЬКА.

Аудиторії, в яких відбувся Єдиний державний кваліфікаційний іспит, були облаштовані відповідно до вимог для належного проведення ЄДКІ та відповідали необхідним стандартам.

Тестування для здобувачів кожної із зазначених спеціальностей триватиме 180 хвилин. Тест ЄДКІ побудовано з фабул та 120 тестових завдань різних форматів (вибір однієї правильної відповіді із пропонованих чотирьох; вибір трьох правильних відповідей з семи; визначення послідовності/пріоритетності; визначення відповідності). Завдання ЄДКІ розроблено відповідно до програм єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 08 жовтня 2021 р. № 1076.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит – важливий крок для забезпечення якості вищої юридичної освіти.

Прес-Центр КУП НАНУ