30 вересня 2009 року відбулися вибори Президента студентського самоврядування та членів Ревізійної комісії

20 Листопада, 2009

Вибори проходили в холі університету під гаслом: «Від прозорих виборів Президента студентського самоврядування – до прозорих виборів Президента України». Загальні збори, присвячені виборам керівних органів студентського самоврядування, урочисто відкрила голова Виборчої комісії – Марта Яцишин. Рівно о 12-10 була опломбована урна для голосування і розпочалося голосування всіма студентами університету незалежно від курсу та форми навчання.

Під час виборів незалежними спостерігачами були представники професорсько-викладацького складу університету.

Голосування відбувалось протягом чотирьох годин після чого Виборча комісія у складі 4 осіб провела підрахунки голосів.

2 жовтня 2009 року Голова виборчої комісії оприлюднила результати виборів на засіданні Загальних зборів.

На посаду Президента студентського самоврядування балотувалася лише одна особа, що може свідчити про не бажання брати на себе відповідальність більшістю студентів університету. Така тенденція спостерігається у більшості вишів України.

За результатами виборів Президентом студентського самоврядування був обраний студент 4-го курсу групи Д-45, радник ректора зі студентських питань – Лутак Олексій.

З 12 кандидатів на посаду члена Ревізійної комісії було обрано 5. За результатами голосування були обрані:

1. Одуха Михайло (Голова ревізійної комісії), студент 4 курсу;

2. Безсмертний Максим, студент 3 курсу;