7 квітня 2012р. в КУП НАНУ проведено Спартакіаду

9 Квітня, 2012

7 квітня 2012 року з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та Року спорту і здорового способу життя в Україні в Київському університеті права НАН України було проведено Спартакіаду серед викладачів та співробітників університету.
     Спартакіада дозволила виявити найвправніших співробітників КУП НАНУ, тому що напередодні проведення в Україні Євро – 2012, ми повинні своїм прикладом залучати студентів до активних занять спортом і фізичною культурою, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту, пропаганди фізичної культури і спорту серед студентів КУП НАНУ, орієнтації їх на здоровий спосіб життя.

Не очікувано тепла та сонячна погода сприяла проведенню змагань на спортивному майданчику. Спартакіада проводилась з метою активізації спортивно-масової  та фізкультурно-оздоровчої роботи серед професорсько-викладацького колективу КУП НАН України, пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя.

Спартакіада проводилась з таких видів спорту:
– міні-футбол;
– волейбол;
– бадмінтон;
– настільний теніс;
– великий теніс.

У Спартакіаді брали участь представники всіх кафедр університету. Найбільшу популярність здобули змагання з настільного тенісу та міні-футболу.

Трудовий колектив КУП НАНУ щиро вдячний ректорові Бошицькому Ю.Л. за підтримку та надану можливості провести Спартакіаду та ще раз своїм прикладом довести, що у здоровому тілі здоровий дух !