7 жовтня 2014 року кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін з нагоди Дня юриста було проведено семінар-дискусія «Платон «Апологія Сократа»»

8 Жовтня, 2014

07.10.2014 р. доцентом кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Буруковською Н.В. на ІІ курсі юридичного факультету група ПБ-22 було проведено відкрите семінарське заняття-дискусію на тему: «Платон «Апологія Сократа». У ході семінару студентами було реконструйовано суд над Сократом в м. Афіни в 399 р. до н.е. Проаналізувавши життєвий шлях і філософську спадщину давньогрецького мислителя, студенти намагалися надати особисту оцінку особі Сократа: хто він ворог, друг народу, мудрець чи просто дивак? Дискусія виявилася жвавою та ґрунтовною, в цілому цікавою для студентів. На семінарському занятті були присутні: проректор з соціально-гуманітарних питань – Левківська Г.П. та викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін – Лебідь В.П.