9 листопада, в день пам’яті преподобного Нестора Літописця відбулися урочистості з нагоди 400-річчя заснування Київських духовних шкіл

11 Листопада, 2015

У рамках співпраці Київського університету права НАН України та Київської духовної академії і семінарії в урочистостях взяли участь ректор, професор  Юрій Бошицький та Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи. На заході було відзначено роль Київських духовних шкіл, особливу роль  у формуванні цих шкіл було приділено постатям  Петра Могили та Преподобного Нестора Літописця. Серед присутніх на урочистостях були представлені конфесії Грузії,  Республіки Болгарія, Республіки Молдова, надзвичайні та повноважні посли в Україні цих держав.

У вітальному слові ректор Юрій Бошицький зазначив, що наші навчальні заклади мають спільні завдання не тільки давати знання студентам, а й розвивати в них потребу передавати духовне виховання молоді. Співпраця навчальних закладів має конкретне завершення наукової співпраці – видання Малої енциклопедії з Канонічного права, що вивчають майбутні юристи. На знак глибокої поваги та співпраці Юрій Ладиславович передав комплект зі 100 екземплярів підручників, виданих КУП НАНУ та картину із колекції картинної галереї університету ректорові Київської духовної академії і семінарії, професорові Митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію.

Відбулося  богослужіння, на якому  було піднесено особливу молитву за мир в Україні, а також звершено заупокійну єктенію за покійними викладачами та вихованцями Київської духовної академії і семінарії.