АКАДЕМІКУ ОНИЩЕНКУ ОЛЕКСІЮ СЕМЕНОВИЧУ- 85!

21 Березня, 2018
    onioshenko.jpg
    Нещодавно наукова громадськість України відзначила 85-річний ювілей академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права НАН України Олексія Семеновича Онищенка.
    О.С. Онищенко — український науковець та громадський діяч, академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України, почесний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, президент Асоціації бібліотек України, віце-президент Товариства «Знання» України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік НАН України.
    Ректор Ю.Л. Бошицький вітаючи академіка НАНУ О.С. Онищенка відзначив його як відомого вченого теоретика та висококваліфікованого фахівця, талановитого організатора бібліотечно-інформаційної справи, мудрого і вимогливого керівника й наставника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.
   Привітання академіка НАНУ відбулося у відділенні історії, філософії та права НАН України. Привітати ювіляра прийшли академіки Національної академії наук України, а саме: віце-президент Національної академії наук України, директор Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України, академік НАН України А.Г. Загородній, головний учений секретар НАН України В.Л. Богданов та керівник Сектору суспільних наук Національної академії наук України С.В. Стоєцький.
    Під час спілкування ректор ознайомив Олексія Семеновича з новими  виданнями КУП НАНУ 2018 року, які були підготовлені фахівцями  університету.

onish.jpg

О.С. Онищенко підкреслив, що Київський університет права НАН України є єдиним, успішним структурним підрозділом Національної академії наук України, який здійснює освітянську діяльність, та побажав успіхів у підготовці висококваліфікованих фахівців-юристів. Академік також зазначив, що під час створення університету багато допомагав при вирішенні багатьох стратегічних питань вишу.
    По завершенню зустрічі було зроблене пам’ятне фото на згадку, разом з академіками, яке також є доброю традицією Київського університету права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ